Reklam

AVRUPATICARETTE'te Reklam

 AVRUPATICARET sitesi, reklamveren açısından çok önemli bir platform olarak hizmetinizde. Bu platformun en önemli özelliği, reklamverenin kendi medya planını çok esnek olarak belirleyebilmesi ve gerçekleştirebilmesidir.

Reklam Olanakları ve Ölçüleri

ÜRÜNLER
Her Üye kendi Ürününü AVRUPATICARET'te sergileyebilir. Bunun için Üye Kayıt sırasında otomatik oluşturulan Web Prezentasyonu (Firma Profili, İletişim Bilgileri, E-Mail, Ürün ve Hizmetler) yanısıra ayrı Ürün Tanıtım Sayfası oluşturulmaktadır. Böylece ürününüzü dünya çapında tanıtma ve görüntüleme olanağına sahip olabilirsiniz. 

Ürün Resmi
160x160

Hazırlanacak olan reklamın büyüklüğü 15 K'dan büyük olmamalıdır.

DIRECT E-MAILING
Firmamız tarafından üye şirketlere e-mail yoluyla gönderdiğimiz enformasyon mektuplarında (e-mail) text ya da banner olarak hazırladığınız mesajlarınızı da ekliyoruz.

BANNER
Sayfa üstlerinde (Uzun banner) ve sayfa içinde (küçük banner) yer alan banner alanları; satış arttırma, ziyaretçiyi kendi web sitenize yönlendirme ve marka bilinirliğinizi arttırma gibi pek çok avantajı birarada sunuyor.

Uzun banner, boyutları : 350x60 pixel

Hazırlanacak olan reklamın büyüklüğü 15 K'dan büyük olmamalıdır.

Küçük banner/Logo

160x80 pixel

LOGO
Kendi logonuzu Firma tanıtım sayfanıza entegre ettirebilirsiniz. Böylece arama yapıldığında sizin tanıtımınız ön plana çıkacaktır. Bir Logo Reklamı en az 5 Sayfada gözükmektedir. Bu ne anlama geliyor? Bir kez verdiğiniz Logo Reklamı doğrudan 4 sayfalık Firma Tanıtımı'nda ve Arama Sonuçları'nda çıkmaktadır. Bunun haricinde aşağıdaki tabelaya göre değişik sayfalarda da Logonuzu görüntüleme imkanına sahipsiniz. Ölçüleri Küçük Banner gibi 160x80 Pixel'dir.

AVRUPATICARET.COM'da Hangi Sayfalara Reklam Verebilirim?
Başta Anasayfa olmak üzere Sektörler, Ürünler ve Arama sayfalarına reklam verebilirsiniz.
Arama sayfasında isterseniz çeşitli anahtar kelimeler satın alabilirsiniz. Örneğin "makina" kelimesi ile yapılan aramalarda sadece sizin reklamınız görüntülenebilir. Bu sayede istediğiniz hedef kitleye ulaşmanız daha kolaylaşır.
 

FİYATLAR (EURO):

Yayın Alanına Göre Reklam (Fiyat Açıklaması) Direct E-Mailing Banner Direct E-Mailing Text

1 Adet Ürün
yayınlama

Logo

Anahtar Kelime Küçük Banner  Uzun Banner 
 E-Mail Listesi  (E-mail başına) 0,05  0,02    0,05       
Ürünler (Aylık) 1,-        
Ana Sayfa (Aylık)   50,-    50,- 80,-
Arama (Aylık/En az 6 ay)   2,-  10    
Sektörler (Aylık)   99,-   99,-  
Reklam için info@avrupaticaret.com adresine başvurunuz.
Firma Logosunun yayınlanmasını istiyorsanız, bu adrese Logonuzu herhangi bir resim formatında (.gif, .jpg, .tif, .bmp, vb.) yollayabilirsiniz. Resmin büyüklüğünün 15kB'ı geçmemesi önemle rica olunur.

Anasayfa      Ürün Rehberi     Ürün Ara     Firma Kayıt      Firma Ara     Üye Girişi     Reklam    E-mail     Sektör ilave
Tüm hakkı mahfuzdur  

AGORANOVA AGENTUR © 2002 Bochum/Almanya